Międzynarodowy Turniej Sokolika U10

 slajd1

Rozgrywany od 2011 roku w Starym Sączu "Turniej Sokolika'' to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów piłki nożnej w Europie. W ciągu 8 lat w turnieju zagrało blisko 3 tysiące zawodników z kilkunastu krajów Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wśród dziesięciolatków na boiskach w Starym Sączu gościły już takie zespoły jak, np.: Liverpool FC, Juventus Turyn, AS Roma, Borussia Dortmund, Hertha BSC Berlin, RB Leipzig, Sporting Lizbona, Feyenoord Rotterdam czy Austria Wiedeń. Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Starym Sączu przy ulicy Bandurskiego 14a. Reportaż z turnieju przygotowują stacje Canal Plus Sport oraz Polsat Sport.

 

ZAPRASZAMY NA OFICJALNĄ STRONĘ TURNIEJU- KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

Współpracujemy z:

   API2  BEST2  CAR2  CSO2  EKO2  FAKR2  GP2  
   Husq2  IBIS2  LIME2  MERC2  NB2  NEW2  NOSA2  
     PP2  PUF2  QUER2  REM2  WISN2    

Fundacja JA TEŻ MAM MARZENIA

 

jatezmammarzenia5

 

Celami fundacji są m.in. prowadzenie działalności społecznie użytecznej, skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W szczególności cele te dotyczą prowadzenia działalności nieodpłatnej i odpłatnej w zakresie:

1. Inicjowania i wspierania nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, a szczególnie w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, edukacji, wychowania, a także realizacji innych celów statutowych.

2. Inicjowania i popierania wszelkiej aktywności lokalnej społeczności, w tym wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez organizację m.in...

Czytaj więcej tutaj.

 

© KTSportEvents 2018- projekt Smart-Owl.pl
Projekt smart-owl.pl | 2018