Międzynarodowy Turniej Termy Gorący Potok Cup U9

 slajd2

Rozgrywany od 2016 roku w Zakopanem "Turniej Termy Gorący Potok Cup'' to młodsze dziecko Turnieju Sokolika. Ranga turnieju wzrasta z roku na rok. W ciągu 3 lat w turnieju zagrało blisko 800 z zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród dziewięciolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak, np.: Sporting Lizbona, Olympique Marsylia, Leicester City, Stoke City, Dynamo Kijów czy  Lech Poznań.  Turniej odbywa się co rok w miesiącu czerwcu w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Mirosław Szymkowiak i Grzegorz Rasiak.  Tytularnym sponsorem są Termy Gorący Potok w Szaflarach.

 

 

Współpracujemy z:

   API2  BEST2  CAR2  CSO2  EKO2  FAKR2  GP2  
   Husq2  IBIS2  LIME2  MERC2  NB2  NEW2  NOSA2  
     PP2  PUF2  QUER2  REM2  WISN2    

Fundacja JA TEŻ MAM MARZENIA

 

jatezmammarzenia5

 

Celami fundacji są m.in. prowadzenie działalności społecznie użytecznej, skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W szczególności cele te dotyczą prowadzenia działalności nieodpłatnej i odpłatnej w zakresie:

1. Inicjowania i wspierania nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, a szczególnie w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, edukacji, wychowania, a także realizacji innych celów statutowych.

2. Inicjowania i popierania wszelkiej aktywności lokalnej społeczności, w tym wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez organizację m.in...

Czytaj więcej tutaj.

 

© KTSportEvents 2018- projekt Smart-Owl.pl
Projekt smart-owl.pl | 2018