Międzynarodowy Turniej BellSport Cup U15

slajd4
Rozgrywany od 2015 roku w Zakopanem "Turniej BellSport Cup'' to turniej dla młodzieży. Obecnie w naszym kraju nie ma takich drugich zawodów pod względem międzynarodowej obsady.  W ciągu 4 lat w turnieju zagrało blisko 2 tysiące zawodników z kilkunastu krajów Europy. Wśród piętnastolatków na boiskach w Zakopanem gościły już takie zespoły jak, np.: Chicago Fire, Olympique Marsylia, Leicester City, Banik Ostrawa czy FC Lahti z Finlandii. Turniej odbywa się co rok w październiku w Zakopanem przy ulicy Pardałówka 9. Ambasadorami turnieju są byli reprezentanci Polski w piłce nożnej Mirosław Szymkowiak i Grzegorz Rasiak.  

 

 

Współpracujemy z:

   API2  BEST2  CAR2  CSO2  EKO2  FAKR2  GP2  
   Husq2  IBIS2  LIME2  MERC2  NB2  NEW2  NOSA2  
     PP2  PUF2  QUER2  REM2  WISN2    

Fundacja JA TEŻ MAM MARZENIA

 

jatezmammarzenia5

 

Celami fundacji są m.in. prowadzenie działalności społecznie użytecznej, skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W szczególności cele te dotyczą prowadzenia działalności nieodpłatnej i odpłatnej w zakresie:

1. Inicjowania i wspierania nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, a szczególnie w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu, edukacji, wychowania, a także realizacji innych celów statutowych.

2. Inicjowania i popierania wszelkiej aktywności lokalnej społeczności, w tym wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez organizację m.in...

Czytaj więcej tutaj.

 

© KTSportEvents 2018- projekt Smart-Owl.pl
Projekt smart-owl.pl | 2018